U14: Rozpis a výsledky zápasov MSR – ŽnH

# Dátum Zápas Výsledok
Piatok 26.05.2017
01. 08:30 MBK Victoria Žilina vs. MŠK Žiar nad Hronom :
02. 10:15 BK 04 AC LB SNV vs. BPSA Inter Bratislava :
03. 12:00 ABOVIA 96 Košice vs. BBK Bánovce nad Bebravou :
04. 13:45 BPSA Inter Bratislava vs. MŠK Žiar nad Hronom :
05. 16:30 BK 04 AC LB SNV vs. ABOVIA 96 Košice :
06. 18:15 BBK Bánovce nad Bebravou vs. MBK Victoria Žilina :
Sobota 27.05.2017
07. 09:00 ABOVIA 96 Košice vs. BPSA Inter Bratislava :
08. 10:45 MŠK Žiar nad Hronom vs. BBK Bánovce nad Bebravou   :  
09. 12:30 MBK Victoria Žilina vs. BK 04 AC LB SNV   :  
10. 14:15 BPSA Inter Bratislava vs. BBK Bánovce nad Bebravou   :  
11. 16:00 BK 04 AC LB SNV vs. MŠK Žiar nad Hronom   :  
12. 17:45 ABOVIA 96 Košice vs. MBK Victoria Žilina :
Nedeľa 28.05.2017
13. 09:00 BBK Bánovce nad Bebravou vs. BK 04 AC LB SNV :
14. 10:45 MŠK Žiar nad Hronom vs. ABOVIA 96 Košice :
15. 12:30 MBK Victoria Žilina vs. BPSA Inter Bratislava :

U13: 2. hrací deň MSR – výsledky 20.05.2017

U13: sobota 20.05.2017

12:30   BK 04 AC LB SNV – ABOVIA 96 Košice 61:51 /19:11, 15:16, 16:12, 11:12/

Body ABOVIA: HAUS 17 (3/6), LIPTÁK 8 (0/2), KOŠŤÁL 8, RUSINKO 6 (0/2), LÉVAY 6, PETRA 4, BASHIR A. 2 (2/6)

TH družstvo: 5/16

16:30   ABOVIA 96 Košice – BK Inter Bratislava 21:105 /6:27, 0:31, 7:17, 8:30/

Body ABOVIA: HAUS 15 (3/6), LIPTÁK 2, BASHIR A. 2, RUSINKO 2 (0/2)

TH družstvo: 3/8

U13: 1. hrací deň MSR – výsledky 19.05.2017

U13: piatok 19.05.2017

11:00   ABOVIA 96 Košice – MBA Prievidza 51:60 /17:16, 4:23, 16:4, 14:17/

Body ABOVIA: HAUS 24 (4/6), ŠEDIVÝ 14 (4/10), LIPTÁK 7 (1/3), RUSINKO 4, KOŠŤÁL 2 (0/2)

TH družstvo: 9/21

17:00   ABOVIA 96 Košice – BK Lokomotíva Sereď 53:46 /12:15, 12:10, 14:10, 15:11/

Body ABOVIA: HAUS 14 (2/8), LIPTÁK 14 (4/6), KOŠŤÁL 7 (1/4), LÉVAY 6, RUSINKO 4 (0/3), JANURA J. 3 (1/2), PETRA 3 (1/2), TAKÁCS 2

TH družstvo: 9/25

U13: Rozpis a výsledky zápasov MSR – SNV

# Dátum Zápas Výsledok
Piatok 19.05.2017
01. 08:30 BK 04 AC LB SNV vs. BK Inter Bratislava 26 : 71
02. 11:00 ABOVIA 96 Košice vs. MBA Prievidza 51 : 60
03. 13:00 BK Lokomotíva Sereď vs. MBK Victoria Žilina 35 : 66
04. 15:00 MBA Prievidza vs. BK Inter Bratislava 17 : 85
05. 17:00 ABOVIA 96 Košice vs. BK Lokomotíva Sereď 53 : 46
06. 19:00 MBK Victoria Žilina vs. BK 04 AC LB SNV 48 : 53
Sobota 20.05.2017
07. 08:30 BK Lokomotíva Sereď vs. MBA Prievidza 47 : 75
08. 10:30 BK Inter Bratislava vs. MBK Victoria Žilina 91 : 43
09. 12:30 BK 04 AC LB SNV vs. ABOVIA 96 Košice 61 : 51
10. 14:30 MBA Prievidza vs. MBK Victoria Žilina 47 : 48
11. 16:30 ABOVIA 96 Košice vs. BK Inter Bratislava 21 : 105
12. 18:30 BK Lokomotíva Sereď vs. BK 04 AC LB SNV 36 : 59
Nedeľa 21.05.2017
13. 08:30 MBK Victoria Žilina vs. ABOVIA 96 Košice 74 : 45
14. 10:30 BK Inter Bratislava vs. BK Lokomotíva Sereď 80 : 39
15. 12:30 BK 04 AC LB SNV vs. MBA Prievidza 50 : 53

U14: 14. kolo – výsledky

U14: nedeľa 14.05.2017

10:00   BK SO Levoča – ABOVIA 96 Košice 32:89 /13:11, 10:29, 4:23, 5:26/

Body ABOVIA: KÖRÖŠ 23 (6/3), VANČO 17 (2/1), HALÁSZ 17 (9/3), ŠEDIVÝ 15 (10/5), HAUS 6 (4/0), NEVLAHA 6, BELÍ 3 (2/1), LIPTÁK 2

TH družstvo: 33/13

11:30   BK SO Levoča – ABOVIA 96 Košice 38:107 /5:23, 13:21, 8:24, 12:30/

Body ABOVIA: KÖRÖŠ 29 (4/3), HALÁSZ 21 (1/1), ŠEDIVÝ 14 (5/2), HAUS 13 (3/1), VANČO 12 (2/2), LIPTÁK 8, NEVLAHA 4 (2/2), JANURA J. 4, BASHIR A. 2

TH družstvo: 17/11

U12: 7. kolo dohrávka – výsledky

U12: nedeľa 14.05.2017

10:00   ABOVIA 96 Košice – BKM Iskra Svit 29:43 /10:10, 9:11, 4:12, 6:10/

Body ABOVIA: JANURA M. 7 (2/1), KANIA 7 (4/3), LÉVAY 4, STRENK Ol. 2, STRENK Os. 2 (2/2), NEHODA F. 2, FEDÁK 2, FLOREK 2, TIMKO 1 (2/1)

TH družstvo: 10/7

11:30   ABOVIA 96 Košice – BKM Iskra Svit 20:42 /9:10, 5:9, 2:6, 4:17/

Body ABOVIA: JANURA M. 8 (3/2), LÉVAY 3 (2/1), TAKÁCS 3 (3/1), STRENK Os. 2 (4/0), BASHIR M. 2, KANIA 1 (2/1), STRENK Ol. 1 (4/1), TINKO 0 (2/0), FEDÁK 0 (4/0)

TH družstvo: 24/6

1 2 3 20